Історія закладу

В м. Юзефполь в 1933 році було відкрито семирічну школу. Директором школи на той час працював М.О. Бєлінський , вчителем математики - Тільний з Ульянівського району.

Після війни директорами школи були Н.Т. Будзінська , Г.С. Бойчукова , М.А. Коломіець , Г.К.Журжер, Г. А. Щуцький , С. А. Пироженко , О.П. Куріпко ,В. М. Миколюк , а в даний час директором школи працює О .М. Заблоцький.

Понад 40 років в цій школі працювала Лідія Семенівна Матковська. В память про неї її син , доцент Одеської академії харчової промисловості В . М . Матковський встановив три грошові премії для кращих учнів с. Йосипівки.

Понад 30 років навчали і виховували дітей Н .О . Осипчук , Н .П. Кукобенко , Н .Ф . Марущак , В . К . Павлоцька , Л . І . Літинська та ін.

Довгий час школа знаходилась в пристосованих приміщеннях . В 1973 році здано в експлуатацію нове приміщення , в якому вона розмістилася. В 2011 році на першому поверсі навчального корпусу проведено заміну віконних блоків на металопластикові. Проведено також заміну вікон на 2 поверсі в 2012-2013 навчальному році. У вересні місяці 2013 року проведено заміну котла.

На 1 вересня 2016 року завдяки проекту ПРООН з енергозбереження і спонсорської допомоги псп.ім.Шевченка та Йосипівської сільської ради школа отримала сучасний дах фартістю 355 тисяч гривень.

/Files/images/P1010435.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 198

Коментарi